Hakkımızda

Kurucumuz ve yönetim kurulu başkanımız İnşaat Mühendisi Gülbegüm Akgül tarafından 14/03/2016 tarihinde kurulan firmamız, inşaat sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamız kamu kurumlarına iş yapan yüklenici firmalara yol altyapısı ve üst yapısı imalatlarında alt yüklenici olarak çalışmakla birlikte, kamu kurum ve kuruluşlarına ait bina ve tesis işlerinde, konut imalatlarında, içme suyu ve kanalizasyon işlerinde de alt yüklenicilik yapmıştır.

Firmamız alt yüklenicilik haricinde şahıs ve özel firmalara konut imalatları yaptığı gibi, Tepebaşı/Eskişehir de bulunan firmamıza ait taşınmazlarda konut imalatlarına devam etmektedir.

Referanslarımız:

  1. Ankara Kalecik İlçesi Akkuzulu mahallesi 102 Ada 107 parselde tripleks konut
  2. Ankara Kalecik İlçesi Akkuzulu mahallesi 102 Ada 92 parselde dubleks konut
  3. Ankara Çankaya İlçesi Konutkent mahallesi 42493 ada 35 parselde Tripleks işyeri
  4. Başıbüyük İnşaat firmasının Antalya Karayolları Fethiye şube sınırları içerisinde ki Söğüt Bakımevi işi alt yükleniciliği
  5. Nuri Akgül İnşaat Proje Taahhüt firmasının Antalya Karayolları Merkez şube sınırları içerisinde ki Korkuteli Karayolları Bakımevi işi Alt yükleniciliği

Devam eden işler

Yönetim Kurulu Başkanımız Gülbegüm AKGÜL’ün hakkında:

2016 yılında İnşaat Mühendisi olarak mezun olduktan sonra kendi firmasını kurarak iş hayatına başlamıştır. Firma; inşaat sektörünün çeşitli kollarında hizmet verirken, kendisi yol yapım tekniği hakkında deneyim ve tecrübelerini arttırmak için Yap İşlet Devret Otoyol projesinde işin başından sonuna kadar müşavirlik firmasında fiilen çalışmıştır.